DĖL DAR NEPRIVATIZUOTŲ IR NENAUDOJAMŲ SODO SKLYPŲ

DĖL DAR NEPRIVATIZUOTŲ IR NENAUDOJAMŲ SODO SKLYPŲ

2023 m. sausio mėn. informavome, kad 2022 m. gruodžio 20 d. LR Seimas priėmė Žemės reformos įstatymo Nr. I-1607 15 straipsnio pakeitimo įstatymą. Jame numatyta, kad fiziniai asmenys iki 2023 m. rugsėjo 30 d. turi teisę įsigyti jiems paskirtus sklypus, jei už juos nebuvo įmokėtos įmokos. Jei asmuo nepradės išsipirkimo procedūros nuo 2023 m. spalio 1 d. tokie sklypai pereis laisvos žemės fondui.

Ši įstatymo pataisa negalioja tiems asmenims, kurie jau yra kreipęsi dėl žemės sklypo įsigijimo, yra sumokėję pinigus, bet dar neužbaigę įsigijimo procedūrų.

Taip pat informuojame, kad Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos Vilniaus miesto skyrius ir Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos organizuoja neprivatizuotų ir nenaudojamų mėgėjų sodo sklypų identifikavimą, esančių Skyriaus administruojamoje teritorijoje, į kurią patenka ir mūsų sodininkų bendrija „Pramonės darbuotojų“.

Atsižvelgdami į NŽT pavedimą, prašome sodininkus ir gyventojus kuo skubiau pateikti valdybai visą turimą informaciją apie skirtus, tačiau neprivatizuotus ir nenaudojamus žemės sklypus, pvz. tokius kaip Eišiškių Sodų 9-oje g. Nr. 7, kuris nėra bendrijos naudojamų sklypų registre ir niekas nemoka bendrijai mokesčių.

Valdyba

Komentarai išjungti.