NAUDINGI KONTAKTAI BENDRIJOJE

NAUDINGI KONTAKTAI BENDRIJOJE

VITRAŽAI

Kęstutis Mančinskas (g. 1966) baigė ekonomikos studijas Vilniaus universitete.

Vitražus kurti jį išmokė tą meną įvaldęs Olegas Olšauskas. Pirmieji Kęstučio darbai buvo parduodami Stasio Juškaus galerijoje Vilniuje.

Naudojama technika ir technologija (metalo plastikas) sąnaudų požiūriu yra gerokai pranašesnė už klasikinę, tad jam pavyko rasti nišą rinkoje.

Pakabinę prie langų vitražus pajusite šviesos magiją: vitražai suteiks jūsų namams unikalią atmosferą – spalvų žaismas užlies kambarius ir suteiks ypatingo jaukumo. 

Tel.: +370 678 81528 

mancinskovitrazai@gmail.com

Sodų meno studija 65 – nauja meno platforma Eišiškių sodų masyve. Tai nedidelė, bet jauki meno erdvė, kurioje atsiveria kūrybos pasaulis kiekvienam. Nuolat kviečia prisijungti vaikus (6-11 m.), paauglius, jaunimą, suaugusius norinčius piešti ir mokytis piešimo, kompozicijos pagrindų, tapybos, grafikos technikų. Užsiėmimus veda profesionali dailininkė – grafikė, edukatorė Inga Dargužytė.

Inga Dargužytė g. 1974 Anykščiuose. 1997 Šiaulių Universitete baigė dailės ir darbų specialybę, 1999 metais – VDA (Vilniaus dailės akademijos) grafikos magistrantūrą. Nuo 2000 metų  LDS narė. Nuo 2002 metų koordinuoja įvairias parodas ir rengia meno projektus Lietuvoje, užsienyje, yra jų dalyvė. Dirba dailės mokytoja. Apsilankiusi kūrybinėse stažuotėse Skandinavijoje,  Armėnijoje, Škotijoje. Surengė apie 27 personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje. Menininkė ypač domisi gamta, peizažu. Įvairių aplankytų šalių gamtos motyvai ir jų ypatumai tampa pagrindine jos grafikos lakštų idėja. Kūryboje dominuoja linoraižinio, sausos adatos, oforto, foto polimero technikos, vaizdai abstraktūs, minimalistiniai.

Apie autorę: www.darguzyte.lt

El.paštas: sodumenostudija65@gmail.com

Tel. + 370 612 72955

Sekite facebooke: https://www.facebook.com/Sod%C5%B3-meno-studija-65-475344349867855

Plaukų kirpimas ir dažymas

Adresas Eišiškių Sodų 4-oji 1, Vilnius  

Tel. 8 610 34339

Dėl užsirašymų tartis telefonu nuo 9:00 iki 18:00 arba rezervuoti laiką vizitui galima info: http://kirpyklarufina.lt/ 

Maistas šventėms

Šviežias ir skanus maistas, malonus aptarnavimas, skoningas serviravimas – tai neatsiejama įsimintinos šventės dalis.

Paruošime maistą Jūsų šventės vietoje, o jeigu tam nėra sąlygų, atvešime viską pagaminta. Teikiame paslaugas be tik Vilniuje, Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.
Maisto šventėms meniu įvairovė: šalti užkandžiai, salotos, patiekalai iš mėsos, jūros gėrybių, daržovių, įvairios sriubos, gėrimai. Mūsų meniu galite rasti čia, tačiau tai – dar ne viskas. Jūsų šventei pasiūlysime ir daugiau lūkesčius atitinkančių patiekalų bei užkandžių.
Maistas šventėms pagal mūsų siūlomą ir Jūsų pageidaujamą vegetarišką, veganišką meniu, užkandžiai ir patiekalai netoleruojantiems tam tikro produkto (pvz., laktozės, gliuteno ar kt.) ir alergiškiems (pvz., sojai, riešutams ar kt.) svečiams.

Visų reikalingų indų nuoma. Stalų serviravimas, dekoravimas Jūsų pasirinktomis priemonėmis. Laikomės bendrųjų etiketo normų, o esant pageidavimams puošiame stalus taip, kaip norite.
Aptarnavimas visos šventės metu. Galime aptarnauti iki 300 svečių, Jūsų šventėje dirbti kelias dienas paeiliui.
Ruošiame ir serviruojame maistą įvairioms šventėms.

Dirbame visoje Lietuvoje
www.svenciubites.lt
8 65437774

Klasikinis manikiūras. Expres manikiūras. Gelinis lakavimas. Natūralaus nago dengimas struktūriniu geliu. Lakavimas stiprinamąja baze. Dailė, folija, lipdukai,svarovskiai. Vyriškas manikiūras.

Registracijos nuoroda